top of page

Kilka słów o mnie
Zajmuję się głównie fotografią portretową, uwielbiam uchwycić ludzi i wyciągać z nich piękno. W swoich sesjach często staram się zawrzeć historie ulotnej chwili, spokoju i wytchnienia.
Współpracowałem zarówno z osobami obytymi z szklanym okiem obiektywu jak i nowicjuszami, nie zależnie którą z nich jesteś, sesja zostanie poprowadzona profesjonalnie i dowiozę ci pełnoprawny
produkt z którego będziesz zadowolony/a.
Staram się zawsze w pierwszej kolejności postawić na atmosferę, zarówno w czasie sesji jak i na gotowym obrazku. Dużo rozmawiam z osobą portretowaną, przekazuję jej swoją wizję, dbam o konfort pracy oraz przekazuje jej w jaki sposób może ułożyć się aby wyszła korzystnie na zdjęciu i była zadowolona z efektów.
Masz więcej pytań? Napisz!
bottom of page